Zespół Artystyczy Buziaki
Rok założnia 1979 Gorzów Wlkp.
 • Aktualności
  • Dla Babci i Dziadka

   Samych cudownych i tanecznych chwil dla Naszych Kochanych i Najwspanialszych... Babciu, Dziadku wszystkiego co skrywacie gdzieś głęboko w sercu!

  • Konkursy on-line

   Nie możemy spotykać się na konkursach, festiwalach i innych na żywo... Jednak organizatorzy starają się stworzyć klimat i atmosferę w produkcjach on line:D i My z takiej skorzystałyśmy. Grupa 1 i grupa 2 wzięły udział w 3 konkursach:

   - II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA „ KOŁOBRZESKI KONKRET TANECZNY” - grupa 1 miejsce I, grupa 2 miejsce IV

   - IX Taneczne Grand Prix Polski - Kotwice 2020 w Brzegu - gr. 1 i gr.2 wyróżnienie
   - OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „Białobrzeski Christmas E-Dance ONLINE - grupa 1 - miejsce II, grupa 2 - miejsce I -  oraz solistki Zuzanna Wesoły (IV m-ce), Marta Kołosowska (III m-ce), Anna Pietrusińska (VI m-ce), Aleksandra Krych (III m-ce) i Alicja Derda (VI m-ce) w kategoriach modern, inne formy oraz street dance.

   Jesteśmy bardzo dumne :) Ta nowa forma pozwala zdobyć kolejne doświadczenia i postawić cele na drodze do sukcesu. Przed Nami kolejne wyzwania :)

  • Najlepszego z okazji Nowego 2021 roku :)

   Żegnając 2020 rok z nadzieją spoglądamy w przyszłość i 2021 rok ! Oby był po prostu lepszy - tego wszystkim Naszym Buziakom życzymy 💖

Aktualności

Informacje i aktualności dotyczące Konforntacji Tanecznych

 • Nagroda publiczności

  Cieszymy się, że tak licznie głosowaliście na uczestników konfrontacji. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ze ten pomysł spotkał się z tak dużym zainteresowaniem!!! Wasze zaangażowanie i ilość oddanych głosów jest budująca i inspiruje do kontynuowania takich działań.

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Nagroda Publiczności trafia do Zespołu Spinki 1 Zespół Tańca SPIN - MOSiR Rumia

  Nagrodą jest karta podarunkowa o wartości 300zł do sieci sklepów Decathlon.!!!:) Gratulujemy i Pozdrawiamy.

 • Protokół z obrad JURY konfrontacji

 • Za nami prezentacje konkursowe obu kategorii wiekowych!

  Przepełnia nas ogromna radość, że możemy dzielić się naszą pasją do tańca, sztuki i że możemy dla Was organizować tak wspaniałe wydarzenie jakim są I Konfrontacje Tańca Współczesnego im. Izabelli Szafrańskiej w Gorzowie Wlkp.

  Mimo tego, ze nie mogliśmy się spotkać, to zrobiliśmy wszystko żebyście mogli zatańczyć na deskach Gorzowskiego Teatru. Zależało nam na tym by przybliżyć Wam atmosferę podczas I Konfrontacji Tańca Współczesnego im. Izabelli Szafrańskiej w Gorzowie Wlkp.

 • Nasz projekt i spełniamy marzenia

  Powoli realizujemy Nasz projekt i spełniamy marzenia. Jesteśmy zachwycone ilością zgłoszeń w tym trudnym czasie, zaangażowaniem pedagogów tańca, a przede wszystkim talentem uczestników.

  Żebyśmy mogły zrealizować Konfrontacje Tańca Współczesnego im. Izabelli Szafrańskiej nieocenione okazało się Nasze cudowne miasto Gorzów i Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego - bowiem zadanie jest współfinansowane z budżetu Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego!

   

 • Jurorzy

  KRYSTYNA FRĄCKOWIAK, BEATA WRZOSEK - DOPIERAŁA, PAWEŁ MALICKI

 • Zadanie jest współfinansowane z budżetu UM Gorzowa Wlkp.

 • Gorzów Przystań

 • Festiwal Gorzów

Do góry